Вапняний розчин

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

Вапняний розчин


В даний час в будівництві широко застосовується вапняний розчин для штукатурки стін. Він необхідний і в промисловому, і в цивільному будівництві. Вапняний розчин – це суміш води з гашеним вапном, в яку, дотримуючись пропорції згідно цілей будівництва, додають цемент. При виробництві будівельних і внутрішніх робіт ідеально використовувати вапняно-піщаний розчин, а ось при фасадних – вапняний розчин з добавками цементу (цементно-вапняний розчин). А все діло в тому, що фасад більше схильний до впливів атмосферних опадів.

Існують прості і складні розчини. У простій розчин входить одне в’язка речовина (цемент, вапно або гіпс), а в складні – декілька.

Основною перевагою вапняного розчину можна вважати його здатність регулювати вологість у приміщеннях. А також, зручність роботи з таким матеріалом – він пластичний і володіє збільшеними строками схоплювання. Але, в той же час, його не можна використовувати при зовнішніх роботах і в приміщеннях з підвищеною вологістю, і, він менш міцний і довговічний, ніж цементний розчин.

Вапняний розчин є готовою будівельною сумішшю, що не вимагає, крім води, жодних добавок. У суху суміш додають воду з розрахунком 0,24-0,26 л на 1кг. Вапняний розчин напилюється на основу або ж наноситься вручну за допомогою сталевої лінійки або кельми. Сталевий шпатель (30см) застосовують при частковому вирівнюванні, а лінійку (80см) – при повному. Надлишки штукатурки видаляють, а після знову використовують. Товщина одного шару не більше 15мм. Якщо необхідно більше – штукатурять у два етапи (перед нанесенням другого шару потрібно переконатися, що перший вже висох). Норма витрати на товщину шару в 1мм – 1,2-1,5 кг / м ².Вапняний розчин – це суміш води з гашеним вапном, в яку, дотримуючись пропорції згідно цілей будівництва, додають цемент.Львів

БЕТОН, СИПУЧІ МАТЕРІАЛИ, ЗАЛІЗОБЕТОН,
БРУКІВКА, АВТОВАГИ

+38 (067) 258 43 04

+38 (096) 082 93 37

viknabud111@ukr.net

АДРЕС
м.Львів вул. Стрийська 121А
м.Львів вул. Луганська 3