pisok

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

Щебінь


Щебінь фракції 5–20 мм має діаметр зерен від 5 до 20 мм. Такий щебінь — одна зі складових бетонного розчину (50 %). Вважається оптимальним варіантом для виробництва бетону: завдяки дрібним розмірам щебінь робить його міцним. Використання щебеню фракції 5–20 забезпечує надійність бетонних конструкцій, максимальну міцність — це запорука їхньої довговічності. Щебінь цієї фракції застосовують при влаштуванні дорожніх покриттів: він входить до складу асфальтобетонних сумішей, використовується як баластна «подушка». Щебінь фракції 5–20 мм використовується також для декорації в ландшафтному дизайні.

Щебінь 20-40 Щебінь фракції 20–40 мм має діаметр зерен від 20 до 40 мм. Застосовується для будівництві доріг як нижній шар асфальтного покриття. Її використовують як для невеликого приватного будівництва, так і для будівництва великих виробничих площ. Щебінь даної фракції використовується як подушки при будівництві швидкісних магістралей, залізниць, виробництві бетону та масивних залізобетонних конструкцій. Застосовується для відсипки стоянок, основ під фундаменти, при влаштуванні майданчиків для роботи важкої будівельної техніки, як заповнювач в бетонах підвищеної міцності.

До фракції 40–70 мм належить щебінь, діаметр зерен якого становить 40–70 мм. Фракція 40–70 мм вважається великою. Середня щільність такого щебеню — від 1,45 до 1,55 т/м 3 Основна сфера застосування щебеню фракції 40–70 мм — будівництво автодоріг і залізниць, трамвайних колій, а також будівельні роботи на магістралях. Він використовується для виготовлення подушок при будівництві майданчиків, доріг. Щебінь цієї фракції підійде для будівництва масштабних конструкцій з бетону, для робіт з об’єктами промислового значення. Рідко застосовується при заливці фундаментів.– Щебінь, фракція 5-20

– Щебінь, фракція 20-40

– Щебінь, фракція 40-70Пісок


Пісок по праву вважається одним з основних матеріалів, застосовуваних у будівництві. Всі етапи будівельних робіт, починаючи від зведення фундаменту, аж до декоративного оздоблення приміщень немислимі, без застосування піску. Наприклад, до складу бетону, крім щебеню та цементу входить пісок. При зведенні кам’яних стін з цегли, або будівельних блоків знову ж використовується пісок, тому що він входить до складу будівельного розчину, за допомогою якого і здійснюється кладка. Зведені стіни, як правило, вимагають штукатурення, а до складу штукатурки входить все той же пісок. Навіть скла у вікнах вашого будинку виготовлені із застосуванням певних видів піску, за спеціальними технологіями. Пісок незамінний і при оздоблювальних роботах. Сучасні структурні барвники у своїй основі теж містять дрібний пісок.– Володіємо власним автотранспортом для швидкої доставки до Вас на об’єкт

– Повний спектр сипучих матеріалів в одному місці

– Унікальна система контролю завантаження забезпечить точність заявленим об’ємам

– Суворий графік поставок

– Оперативна доставка у всі райони міста та області
Львів

БЕТОН, СИПУЧІ МАТЕРІАЛИ, ЗАЛІЗОБЕТОН,
БРУКІВКА, АВТОВАГИ

+38 (067) 258 43 04

+38 (096) 082 93 37

viknabud111@ukr.net

АДРЕС
м.Львів вул. Стрийська 121А
м.Львів вул. Луганська 3