Про компанію

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.
Про компанію

«Бетон Люкс» Сучасний бетонний завод


ТМ «Бетон Люкс» працює на ринку будівельних матеріалів з 2014 року. За цей короткий проміжок часу наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер у сфері будівництва. Індивідуальний підхід, тільки якісні матеріали та зручна швидка доставка – основні критерії нашої команди. Наше підприємство постійно працює над розвитком та збільшення потужностей. Так,на сьогоднішній день працює два автоматизовані заводи по виробництву бетонну та бетонних сумішей та заводи по виробництву вапняного розчину та бруківки.

ТМ «Бетон Люкс» має власну лабораторію, що надає змогу контролювати якість як вхідної сировини для виробництва бетону ( щебіню, піску та цементу ) так і вихідної продукції. Напрацьований досвід використання широкого спектру різних хімічних добавок до бетонів для покращення їх фізико-хімічних та механічних властивостей.

ТМ «Бетон Люкс» оснащене власною під’їзною колією що надає змогу безперебійної подачі щебеню з багатьох кар’єрів України. Також наше підприємство надає послуги по забезпеченню щебенем та піском замовникам у необмеженній кількості.
Львів

БЕТОН, СИПУЧІ МАТЕРІАЛИ, ЗАЛІЗОБЕТОН,
БРУКІВКА, АВТОВАГИ

+38 (067) 258 43 04

+38 (096) 082 93 37

viknabud111@ukr.net

АДРЕС
м.Львів вул. Стрийська 121А
м.Львів вул. Луганська 3